Košarkaški klub Dubrava

BOŽIĆNI KUP 2011: Sastavi momčadi…

U utorak, 27.prosinca starta 9. izdanje Božićnog Kupa za mlađe kadete koji će ove godine okupiti 17 klubova iz Hrvatske, Slovenije, BIH, Njemačke i Češke. Turnir će se igrati u športskim dvoranama Dubrava i OŠ Mate Lovrak. Na turniru će nastupiti preko 200 dječaka. Donosimo Vam sastave momčadi, uz podsjetnik da će naš portal uživo pratiti ovaj turnir.

KK CIBONA – ZAGREB: Fran VUJIĆ, Sven GOLUŽA, Ivan ĆORIĆ, Lucijan MATANOVIĆ, Mislav KRSTULOVIĆ, Benjamin MAGLAJLIJA, Tomislav STOJAKOVIĆ, Ante MARTINAC, Petar ŠUNJIĆ, Krešimir NIKIĆ, Danijel PRŠA, Mateo HABAZIN. Trener: Josef DULIBIĆ

KK ZADAR:  Đani ŠIMAC, Ivan BARIĆ, Zvonimir UZELAC, Krešimir JERKOV, Kristijan ŠOŠA, Sandro ĆURKOVIĆ, Domagoj CICERO, Tin BUŠIĆ, Josip MARCELIĆ, Andrija MIOČIĆ, Krešimir KLARIĆ, Frane ŠKARA. Trener: Alen ZRILIĆ

KK GORICA: Nino TOMIĆ, Bruno MIKOLAŠ, Jure HERCEG, Petar SLAMNIK, Borna MILATOVIĆ, Luka ŠIPUŠIĆ, Ante JUKIĆ, Ivan KUTIĆ, Marko PEPIĆ, Pavao KOMPES, Dominik LEPUR, Kristijan DROLC, Jakov ŠTRACAK, Matej ČIŽMEŠIJA. Trener: Hani ISTANBULI

KK MEĐIMURJE – ČAKOVEC: Tin VODOPIJA, Karlo BACINGER, Marin BOGDANIĆ, Erik ŽIŽEK, Filip NOVAK, Dorian KOVAČIĆ, Matija VOJKOVIĆ, Bojan HRUSTANOVIĆ, Deni BEDIĆ, Nino ČAMADI, Nikša VOJVODA, Filip BLEŠĆ, Martin HERMAN, Nikola ĐOKIĆ, Vanja ČUGALJ – PONGRAC. Trener: Stjepan NOVAK

BC PARDUBICE – Radek PEŠIK, Jakub LAHUCKY,  Martin KRATOCHVIL, Jiri CHARBUSKY, Lukaš KANTUREK, Alessandro PETRIĆ, Lukaš BROŽEK, Pavel MNUK, Mateaš SKALICKY, Filip MAREČEK, Ondrej LANGSADL, Patrik ZEITHAMMER, Jakub DLOUHY. Trener: Tomaš BARTOŠEK

KK RUDEŠ – ZAGREB: Filip SOLDO, Anđelko NIKIĆ, Matej NAKIĆ, Ivo CVITANOVIĆ, Marko JURIČ, Emil SAVIĆ, Luka TOMIĆ, Mislav BIONDIĆ, Ivo REBIĆ, Ivan Tvrtko MAJIĆ, Krešimir LJUBIČIĆ, Ivan SKORUPAN. Trener: Nenad KUKIĆ

KK CEDEVITA – ZAGREB: Martin BOROŠ, Dario KUZMANOVIĆ, David BLAŽEV, Tomo LONČAR, Duje KOVAČEV, Ivan KOSTIĆ, Roko ŠKILJO, Vice ŠODAN, Lovro ŠPIČEK, Karlo BALJA, Antun JAKOVIK, Luka JELINIĆ, Ivan MEDVED. Trener: Marin MINDOLJEVIĆ

KK KRKA NOVO MESTO: Matic ŠIŠKA, Jaka ŠMAJDEK, Blaž KREGAR, Bor ŠTEBLAJ, Mark PEČNIK, Žak HERENDIČ, Luka KOZJAN, Tit MORETTI, Matej NEDANOVSKI, Matic GABRIJEL, Miha JANČAR, Luka PETRAVIČ, Jaka ŠKULJ, Žan COLNAR, Nejc ŠMAJDEK, Jakov STIPANIČEV. Trener: Leon STIPANIČEV

HKK ZRINJSKI MOSTAR: Davor BOŽIĆ, Jurica RASPUDIĆ, Roberto MRAVAK, Filip VRLJIĆ, Ivan KOLOVRAT, Filip KLJAJO, Marin PRIMORAC, Dalibor NERBER, Marino ĆAVAR, Ivo ĆAVAR, Robert SOLDO, Nikola KREZIĆ. Trener: Mario FILIPOVIĆ

KK VINKOVCI: Luka ILIĆ, Tomislav KOVAČ, Bruno ĆORIĆ, Alan MESIĆ, Ivan VUČIĆ, Ivan POPIĆ, Marko ČORKALO, Domagoj TURČIN, Stjepan MEDIĆ, Darko BRADARIĆ, Vedran GRGIĆ, Luka BARIŠIĆ. Trener: Milorad VUČINIĆ

KK SPLIT: Luka KOTRULJA, Ivan OMRČEN, Luka ZADRO, Leo ČIZMIĆ, Josip BATINIĆ, Marin JAKOLIŠ, Bruno REBIĆ, Mateo ČOLAK, Goran GION, David ERCEG, Mate KALAJDŽIĆ, Ante KOKAN, Pavao POPOVAC. Trener: Boris MARUŠIĆ

KK DUBRAVA – ZAGREB: Petar MIKULIĆ, Patrick BENČAK, Paško FILIĆ, Ivan SEDLO, Karlo KOS, Marin MALOČA, Krešimir JOLIĆ, Nikola PAPIĆ, Ivan JURČEVIĆ, Kristijan ŠOPREK, Rafael GAŠPAR. Trener: Ivan LOZANIĆ

KK D.PETROVIĆ ŠIBENIK: Karlo ČOVIĆ, Roko GRGURICA, Luka BALJKAS, Jure GULIN, Miro LAKOŠ, Josip MARKOČ, Stipe DŽELALIJA, Marko GOJANOVIĆ, Marko LABOR, Daniel MILIKIĆ, Andrija RUPIĆ, Vjeko ZORIĆ, Matej GRADEŠ. Trener: Petar MALEŠ

KK UNION OLIMPIJA LJUBLJANA: Haris ČUČOVIĆ, Luka DONČIĆ, Žiga JURČEK, Anže JAVORŠEK, Rok STRAŽIŠČAR, Timotej ŽILEVSKI, David KRALJ, Timur KULENOVIĆ, Naj KRESLIN, Matej JANEŽIČ, Blaž JAMŠEK, Jan MALNAR, Maj KONCILJA, Gašper KEMPERLE, Gregori GROŠELJ, Gaber OŽEGOVIČ. Trener: Lojze ŠIŠKO

KK ZAGREB CO: Fran BILIĆ, Mate MANDIĆ, Gordan SVILAR, Mate BAŠIĆ, Luka BLAŽEVIĆ, Matej JELOVČIĆ, Marin SMOLIĆ, Luka JELČIĆ, Petar OGRIZOVIĆ, Andrej CERAJ, Lovro BULJEVIć, Filip LOTINA, Vito ČUBRILO, Ante BRZOVIĆ, Kruno MACNER. Trener: Josip BULAJIĆ

KK KASTAV: Josip BARNJAK, Oliver RATKO, Filip BRANDT, Andrija PUSTAHIJA, Ivan MANDEKIĆ, Dario ŠTIMAC; Roko KRMPOTIĆ, Luka KOROŠEC, Filip MATAJA, Matija KATALINIĆ, Daniel MANDIČIĆ, Ivo SANTINI. Trener: Eugen TONČINIĆ

BC TUSLI BERLIN: Louis MILLER, Samuel MECK, Bennet HUNDT, Levent YER, Carlo SCHLOMER, Jonathan PETRI, Ferdinand ZYLKA, Sebastian GARTNER, Roman TRENKLER, Sidney LUBWA, Dario SCHOLZ, Lucas SKIBBE. Trener: Daniel LANGER

KK DUBRAVA II ZAGREB: Petar MIKULIĆ, Fran NEVISTIĆ, Karlo FINDRI, Ivan HUDIČEK, Filip VULIĆ, Karlo OJDANIĆ, Dani MITER, Domagoj RADONIĆ, Mislav KRIŽAN, Filip VRANJEŠ, Matej KRAJAČIĆ, Marin BRZOJA, Ante ŠIMOVIĆ, Luka CVITANOVIĆ, Bruno VLAIĆ. Trener. Ivan LOZANIĆ