Dubrovnik s prvog, Dubrava s drugog mjesta u Prvu ligu…

U posljednjem 5.kolu kvalifikacija za Prvu mušku ligu Dubrovnik je u Labinu svladao Dubravu 85:76. Susret nije imao veći rezultatski značaj, jer su oba kluba prije ovog susreta izborila nastup u Prvoj ligi slijedeće sezone. Dubrovčani su bolje ušli u utakmicu (30:19), a Dubrava najbolji period igre imala sredinom druge četvrtine kada je nakon trice Filipa Šimović stigla na zaostatak 38:37. Već do poluvremena i početkom treće četvrtine Dubrovnik radi seriju 10:0, a nakon trica Šeparovića i Mustapića sredinom treće četvrtine ima 17 razlike (62:45). Najvećih +23 bilo je u 34. minuti kada su Boban i Tešija ubacili trice za 80:57.

Nezadrživ za Dubravaše je bio Stjepan Tešija koji je ubacio 34 poena i 7 skokova. Petar Šeparović i Stipe Režić su ubacili po 12. Kod Dubrave Fran Vujić je ubacio 25 poena, a Šimović i Karlo Kos po 10.

POREDAK: DUBROVNIK  (4-0), DUBRAVA  (3-1), Međimurje (2-2), Rudar (0-3), Đakovo (0-3)