POBJEDA JUNIORA…

Juniori Dubrave u sklopu priprema za poluzavršnicu PH koja će se odigrati u Dubravi od 17.- 21.travnja gostovali su u Rovišću nedaleko od Bjelovara gdje su odmjerili snage s Križevcima, najboljom momčadi sjeverne regije. Dubrava je slavila 79:76 prije svega zahvaljujući dobro odigranoj završnici susreta. Samo prva četvrtina i posljednjih nekoliko minuta mogu dobiti prolaznu ocjenu nastupa dubravaša. Nakon prve četvrtine bilo je 21:15, a sve do same završnice u prednosti su bili domaćini koji su nastupili bez svog ponajboljeg igrača Borne Kapuste.

U završnici su Nikola Raguž i Josip Kovač donijeli preokret i pobjedu lavovima koji će ovaj tjedan u prijateljskim susretima s Auctorom i Podravcem iz Virja brusiti formu prije nastupa na Prvenstvu Hrvatske.

Ono što je obilježilo ovaj susret je svakako povratak na parket Damjana Šarića (7 koševa) koji se nakon operacije koljena i punih godinu dana vratio košarci.

KRIŽEVCI – DUBRAVA  76:79  (15:21, 29:17, 18:19, 14:22)

Križevci: Troha 9, Dubravec, Marković 11, Vrbančić, Topić 9, Palijan 19, Smojver, Prstec 21, Kapelari, Šipić 5, Vrhovec 2.
Dubrava: Petrović, M.Barac 4, D.Barac 16, Kovač 9, Raguž 26, Nimac Bjelanović 12, Šimović 5, Šarić 7, Pešut, Šegota, Miter.