Poraz u Osijeku…

U posljednjoj utakmici 16.kola HT Premijer lige Vrijednosnice Osijek su na domaćem parketu slavile protiv Dubrave Furnir 94:79. Loše otvaranje susreta opet je Dubravašima uzelo bilo kakvu nadu na novom gostovanju. Osječani su dobili prvu četvrtinu 27:12, a razigrali su se Buljević, Ćorić, Jordano i KujundžićAnte Smolić i Fran Vujić jedini su praktički u drugoj četvrtini bili opasni po koš domaćina koji je imao i 22 razlike (52:30). Na poluvremenu je bilo 52:32, a nešto bolja igra Dubravaša u nastavku susreta kada su predvođeni Chrisom Hortmanom napravili seriju 15:2 i došli na minus 9 (65:56) u 29.minuti. Tada tricama Šarenca i Jordana Vrijenosnice Osijek u posljednju četvrtinu ulaze s +18 (74:56). U završnici je momčad Vladimira Krstića koja je nastupila bez Doriana Jeleneka uz dvije trice Petra Perića i polaganje Vujića uspijela doći na minus 12 (91:79) što je večeras bio maksimum Lavova kod kojih je Hortman ubacio 19, Smolić 15, a Perić i Kristijan Šutalo po 14. Domaćine je predvodio Antonio Jordano (23), a Robert Kujundžić i Lovro Buljević su dodali po 14.

”Prvo bi se zahvalio klubu Vrijednosnice Osijek za poklon što mi je dao za lijepo sjećanje što sam bio ovdje, drugo čestitam Osijeku što je zasluženo pobijedio. Imali smo problem u tranzicijskim poenima od Osijeka, Osijek je bolje pogađao trice i tranzicije te im je to donijelo pobjedu.”..kazao je trener Krstić nakon susreta.