Agresivni Zabok prejak za Dubravaše…

Dubrava Furnir je u 12.kolu HT Premijer ige doživjela drugi uzastopni poraz. Nakon Velike Gorice večeras su izabranici Vladimira Krstića poraženi u Zaboku 99:66. Dobro otvaranje susreta Dubravašima je donijelo prednost 18:15, nakon kojeg Zabok do kraja prve četvrtine radi seriju 8:0, a nakon prednosti na poluvremenu 44:31 sve nade Lavova nestale su u prvim minutama treće četvrtine kada je Zabok napravio seriju 17:2.

”Prvi problem je nastao u drugoj četvrtini kada nismo znali odgovoriti na njihovu zonu kada su otišli na +13 na poluvremenu. Otvaranje drugog poluvremena jako agresivna igra Zaboka na koju mi nismo jednostavno znali odgovoriti. Odgovornost je na nama koji smo iskusniji i koji smo igrali Premijer ligu da pokažemo ostalim igračima kako se odgovara na agresivnost. Oni su nas jednostavno ”pojeli” i tako se nemože igrati u gostima”..kazao je Josip Gulam nakon susreta.

ZABOK – DUBRAVA FURNIR 99:66 (23:18, 21:13, 31:10, 24:25)