Škrljevo u završnici do pobjede…

U posljednjoj utakmici 13.kola HT Premijer lige Adria Oil Škrljevo je kao gost slavio u Dubravi 84:68. Gosti su do pobjede stigli serijom 19:2 sredinom posljednje četvrtine kada su slomili otpor Dubravaša koji su imali mini prednost na poluvremenu 40:39, a posljednji puta vodili u završnici treće četvrtine kada je Dorian Jelenek ubacio za 57:56. Adria Oil Škrljevo je imalo čak šest dvoznamenkastih strijelaca a predvodili su ih Arkim Robertson (17) i Ivan Batur (16). Antonio Boban je ubacio 14, a Luka Pandurić (10 sk) i Mate Mandić po 13. Kod Dubrave Furnir tek je Kristijan Šutalo napadački bio učinkovit sa 17 poena i 10 skokova.

DUBRAVA FURNIR – ADRIA OIL ŠKRLJEVO  68:84  (20:22, 20:17, 17:23, 11:22)

Dubrava Furnir: Proleta, Šarac 7, Cvitanović, Gulam 6, Vujić, Perić 6, Hortman 8, Jelenek 6, Majić 4, Smolić 9, Šutalo 17, Šimović 5.
Adria Oil Škrljevo: Pandurić 13, Mandić 13, Vucić, Cvitković, Benković, Boban 14, Batur 16, Kolić, Riewer 11, Bjelanović, Robertson 17.

”Čestitam Škrljevu na zasluženoj pobjedi. U cijeloj postavci utakmice znali smo da će biti utakmica u egalu i da će doći do jednog momenta kada će neka ekipa prelomiti. Nažalost to nismo bili mi. Obrana je bila jako dobra s naše strane, ali mi smo danas napadački bili slabi što se posebno vidjelo u četvrtoj četvrtini kada nismo mogli pogoditi otvorene šuteve. Radili smo greške u prodorima, nismo pronalazili dobre odluke što je Škrljevo sve kažnjavalo. Na kraju je ispala prevelika razlika  s obzirom kakva je utakmica bila”…kazao je trener Dubrave Furnir Vladimir Krstić.

Sada slijedi pauza do 6.siječnja kada Lavovi gostuju kod Cibone.