Košarkaški klub Dubrava

”Božićni kup 2018 ”: Raspored utakmica…

Poznat je raspored utakmica 16. Božićnog kupa za pretkadete (2005.godište i mlađi) koji će se u Dubravi igrati od 26. – 29.prosinca. Na turniru će izravno nastupiti 16 klubova, a još dva u glavni turnir pristižu iz kvalifikacija koje će se igrati 26.prosinca.

SKUPINE:

A – D.Petrović Šibenik, Budućnost Voli Podgorica, Dubrava, Tusli Berlin
B – QA, Partizan, Cedevita, Akademia Kecskemet
C – Split, Helios, Cibona, Maccabi
D – Zadar, Spars Sarajevo, QB, Bayern Munchen

RASPORED KVALIFIKACIJA:

Srijeda, 26.12.2018.

Skupina A: (SD Dubrava)

14.00 Petrol Olimpija – Međimurje
15.15  Krka – Larus
16.30  Utakmica za 3.mjesto
17.45   Utakmica za 1.mjesto

Skupina B: (OŠ Mato Lovrak)

14.00  Rudeš – Kastav
15.15   Vrijednosnice Osijek – HKK Zrinjski Mostar
16.30  Utakmica za 3.mjesto
17.45   Utakmica za 1.mjesto

RASPORED GLAVNOG TURNIRA:

Četvrtak, 27.12.2018.

(SD Dubrava)

08.30  QA – Partizan
09.45  Cedevita – Akademia Kecskemet
11.00   Bayern – QB
12.15   Split – Helios
13.30  D.Petrović (Š) – Tusli Berlin
14.45  Dubrava – Budućnost Voli
16.00  Helios – Cibona
17.15   Maccabi – Split
19.00  Svečano otvaranje

OŠ Mato Lovrak

08.30  Budućnost Voli – D.Petrović (Š)
09.45  Tusli Berlin – Dubrava
11.00   Cibona – Maccabi
12.15   Zadar – Spars
13.30  Akademia Kacskemet – QA
14.45  Partizan – Cedevita
16.00  Spars – QB
17.15   Zadar – Bayern

Petak, 28.12.2018.

SD Dubrava:

09.00  Zadar – QB
10.15  Partizan – Akademia Kacskemet
11.30  Split – Cibona
12.45  Spars – Bayern
16.00  A 1 – B 2
17.15   A 2 – B 1
18.30  C 1 – D 2
19.45   C 2 – D 1

OŠ Mato Lovrak:

09.00  Budućnost Voli – Tusli
10.15   Dubrava – D.Petrović (Š)
11.30   QA – Cedevita
12.45   Helios – Maccabi
14.00   A 4 – B 4
15.15   A 3 – B 3
16.30  C 4 – D 4
17.45   C 3 – D 3

Subota, 29.12.2018.

SD Dubrava:

09.00 Za 13.mjesto
10.15  Polufinale 1
11.30  Polufinale 2
14.00  Za 5.mjesto
15.15   Za 3.mjesto
16.30  Za 1.mjesto
18.00  Svečana dodjela

OŠ Mato Lovrak:

09.00  Za 15.mjesto
10.15   Za poredak od 5. – 8.mjesta
11.30   Za poredak od 5. – 8.mjesta
12.45   Za 11.mjesto
14.00   Za 9.mjesto
15.15    Za 7.mjesto