Božićni kup: Helios izborio glavni turnir, kvalifikacije 26.prosinca…

Poznat je raspored XVII. Međunarodnog Božićnog U14 turnira (2006.godište i mlađi) koji će se i ove godine igrati od 26. – 29.prosinca. Kroz tri kvalifikacijska turnira dobiti ćemo i preostala tri sudionika, a jedan turnir je protekli vikend održan u Novom Mestu gdje je najbolji bio Helios iz Domžala. dok će drugoplasirana Krka put prema glavnom turniru tražiti na jednom od dva kvalifikacijska turnira koji će se igrati 26.prosinca. Na glavnom turniru će nastupiti 16 klubova iz sedam zemalja.

RASPORED KVALIFIKACIJKIH TURNIRA:

Četvrtak, 26.prosinca 2019.

Dvorana OŠ Mato Lovrak  (skupina A)

15.00  Stoja Pula – Međimurje Čakovec
16.15   DOŠK Drniš – Larus Zagreb
17.30   Poraženi iz polufinala
18.45   Pobjednici polufinala
* Samo će pobjednik izboriti nastup u glavnom turniru

SD Dubrava (skupina B)

15.00  Krka Novo Mesto – Vasas
16.15   Rudeš – Vrijednosnice Osijek
17.30   Poraženi iz polufinala
18.45   Pobjednici polufinala
* Samo će pobjednik izboriti nastup u glavnom turniru

RASPORED GLAVNOG TURNIRA:

Skupine:

A – Zadar, Akademija Mercedes (Mađ), Cibona, Tusli Berlin (Njem)
B – Partizan Beograd, Cedevita Junior, Akademija Ratgeber (Mađ), Q sk A
C – D.Petrović Šibenik, Maccabi Tel Aviv (Izr), Q sk B, Dubrava
D – Split, Helios Domžale, Spars Sarajevo, Bosco

Petak, 27.prosinca 2019.

SD Dubrava:

09.45  D.Petrović – Q sk B
11.00   Q sk A – Partizan
12.15    Split – Helios Domžale
13.30   Maccabi – Q Sk B
14.45   Tusli Berlin – Zadar
16.00  Partizan – Cedevita Junior
17.15   Spars – Split
19.00  Svečano otvaranje
20.15  Cibona – Zadar

OŠ Granešina:

09.00  Dubrava – Maccabi
10.15    Akademija Mercedes – Tusli Berlin
11.30   Cedevita Junior – Akademija Ratgeber
12.45   Bosco – Spars

OŠ Mato Lovrak:

13.30  D.Petrović – Dubrava
14.45  Cibona – Akademija Mercedes
16.00  Q sk A – Akademija Ratgeber
17.15   Bosco – Helios Domžale

Subota, 28.prosinca 2019.

SD Dubrava

09.00  Maccabi – D.Petrović
10.15    Cibona – Tusli Berlin
11.30   Helios Domžale – Cedevita Junior
12.45   Bosco – Split
16.00  C 1 – A 2
17.15   C 2 – A 1
18.30  B 1 – D 2
19.45  B 2 – D 1

OŠ Granešina

15.00  A 4 – C 4
16.15   A 3 – C 3
17.30   B 4 – D 4
18.45   B 3 – D 3

OŠ Mato Lovrak

09.00  Dubrava – Q sk B
10.15    Zadar – Akademija Mercedes
11.30   Partizan – Akademija Ratgeber

Nedjelja, 29.prosinca 2019.

SD Dubrava

09.00  Za 13.mjesto
10.15   Polufinale
11.30   Polufinale
14.00  Za 5.mjesto
15.15   Za 3.mjesto
16.30  Za 1.mjesto
18.00  Svečano zatvaranje

OŠ Mato Lovrak:

09.00  Za 15.mjesto
10.15   Za poredak od 5. – 8.mjesta
11.30   Za poredak od 5. – 8.mjesta
12.45   Za 11.mjesto
14.00  Za 9.mjesto
15.15   Za 7.mjesto

You must be logged in to post a comment Login