BOŽIĆNI OK KUP: Sastavi momčadi…

U petak počinje deseto izdanje Božićnog Orlando Kids Kupa za mlađe kadate (1999.g. i mlađi) koji će ove godine okupiti 16 momčadi iz Hrvatske, Slovenije, BiH i Njemačke. Donosimo Vam sastave momčadi sudionika Kupa. Turnir će utakmicom u 09.00 sati u ŠD Dubrava otvoriti Cedevita – Dubrava II.

CIBONA: Marko MONTANA (99), Lucijan MATANOVIĆ (99), Fran JACOVIĆ (99), Krešimir NIKIĆ (99), Ivan NAKIĆ VOJNOVIĆ (99), Tvrtko LAKTIĆ (99), Robert HORČIČKA (99), Oton JANKOVIĆ (00), Ante BRZOVIĆ (00), Ivan KRSTANOVIĆ (00), Danko BRANKOVIĆ (00), Antonio JELIĆ (00), Fran JARNJAK (00), Dino BISTROVIĆ (00), Luka ČABRAJA (00), Lovro MRKŠA (00). Trener: Josef DULIBIĆ

KRKA NOVO MESTO: Rok VIDRIH (99), Miha ŠKEDELJ (99, Gregor KNEŽEVIČ (99), Kristijan SMODIŠ (99), Alen VOLKAR (99), Gal BORDELIUS (99), Nejc GABRIEL (99), Jure RAJK (99), Jakov STIPANIČEV (99), Žiga JUG (99), Veldin ALIČIĆ (99), Alen NOVAK (99), Nejc ŠMAKDEK (99), Jan KASTELIC (99), Luka BRKOPEC (99). Trener: Leon STIPANIČEV

DRAŽEN PETROVIĆ ŠIBENIK: Domagoj ŠARIĆ (99), Fabijan DODIG (99), Dražen PAPIĆ (99), Ivan GULIN (01), Filip NAKIĆ (99), Toni NAKIĆ (99), Luka SKORIĆ (99), Marko BUVA (00), Paško PANCIROV (99), Roko ŠKUGOR (99), Matej GRANDEŠ (99), Marko VLAIĆ (00), Gianluca PEMMA (00), Ivan NERBER (00), Ivan ŠOLIĆ (00), FilipVUKŠIĆ (00). Trener: Miro JURIĆ

MEĐIMURJE: Matija VOJKOVIĆ (99), Marin BOGDANIĆ (99), Nino ČANADI (99), Martin HERMAN (00), Bojan HRUSTANOVIĆ (00), Matej KOKOLEK (00), Nikola ĐOKIĆ (00), Luka ŠKODA (00), Antonio PODVEZANEC (00), Vanja ČUGALJ PONGRAC (01), Martin HAMER (01), Tibor HORVAT (01), Frane JURAS (01), Kristijan KUQI (99), Marko BAŠEK (00). Trener: Stjepan NOVAK

ZAGREB: Marin MIHALIĆ (99), Petar OGRIZOVIĆ (99), Marin SMOLIĆ (99), Josip MAREČIĆ (99), Filip LOTINA (99), Vedran HERNAUS (99), Kruno MACNER (00), Luka BAČEVINA (00), Jan PALOKAJ (00), Dino MEDIĆ (00), Petar BLAŽEVIĆ (00), Lovre BADŽIM (00).Trener: Josip BULAJIĆ

UNION OLIMPIJA: Mark JELEN (99), Rok KORELC (99), Vid LENARČIĆ (99), Tilen KERŽAN (99), Filip PFEIFER (99), Lenart JESIH (99), Samo GABERŠEK (99), Nik ŽABKAR (99), Miha CERKVENIK (01), Jan BLATNIK (00), Maks GORBACHOV (00), Dan OSREČKI (00), Fin Lucu DRAŽOVIČ (00), David KRALJ (99), Matevž MLAKAR (99). Trener: Jermej SMOLNIKAR

VUKOVAR: Patrik BJELANOVIĆ (99), Filip BJELANOVIĆ (02), Matej BERIŠIĆ (99), Aleksandar RAVKIĆ (99), Shedy KNEŽEVIĆ (00), Matija MATIJEVIĆ (99), Srđan PEJIĆ (00), Fabijan TICA (99), Kristijan BERIŠIĆ (00), Marko MANOJLOVIĆ (99), Srđan BROCIĆ (99), Božidar ČALUŠIĆ (99), Tomislav BOBINAC (99), Dominik KAJBA (99). Trener: Igor MODALEK

KASTAV: Ivan TOMIĆ (00), Matija KATALINIĆ (00), Luka KOROŠEC (99), Domagoj DUKIĆ (99), Dorian BENKOVIĆ (00), Filip MATAJA (99), Edi BEŠIĆ (00), Daniel MANDIČIĆ (99), Antonio HEĆIMOVIĆ (99), Daniel JELUŠIĆ (99), Matija ČUKOVIĆ (00), Ante FABIJANIĆ (00). Trener: Eugen TONČINIĆ

ZADAR: Ivan BAŠIĆ (99), Dino NINČEVIĆ (01), Luka SUNARA (99), Paulo PEŠA (99), Josip KOZULIĆ (99), Đani ŠIMAC (99), Roko ERSLAN (00), Matej KNEŽEVIĆ (99), Karlo GARDIJAN (99), Josip SKELIN (99), Domagoj CICERO (99), Tin BUŠIĆ (99). Trener: Alen ZRILIĆ

DUBRAVA: Matej KRAJAČIĆ (99), Petar MIKULIĆ (99), Fran NEVISTIĆ (99), Karlo FINDRI (99), Ivan HUDIČEK (99), Filip VULIĆ (99), Karlo OJDANIĆ (99), Marijano GLASNOVIĆ (00), Mateo STIPIĆ (99), Marin BRZOJA (99), Filip VRANJEŠ (99), Jakša Ivan ŠOLA (99), Jakov FREUND (99). Trener: Boris GNJIDIĆ

TUSLI BERLIN: Rene ASSI (99), Nico EHORN (99), Philipp ENGEL (99), Joris HESSE (99), Simeon HEUPEL (99), Sebastian HUGO (99), Paul KRAUSHAAR (99), Maurice LUNSTROTH (99), Carsten NICOLAUS (99), Timon RIEDEL (99), Jarno WEHR (99), Emil ZERKOWITZ (99). Trener: Johannes SCHWARZ

SEDAM ĐAKOVO: Ante BANOVIĆ (99), Mario BUTKOVIĆ (99), Domagoj DRAGIĆ (99), Mario HARDI (99), Borna IŠASEGI (99), Petar LASIĆ (00), Bruno ĆORIĆ (99), Josip PLATUŽIĆ (99), Matija PRŠA (99), Krsitijan VLADOVIĆ (99), Stjepan HAJDUKOVIĆ (99), Ivan MIHIĆ (00), Ivan MILIČEVIĆ (00). Trener: Emanuel MILIČEVIĆ

SPLIT: Ivan OMRČEN (99), Ante MAMIĆ (99), Luka RADOŠ (99), Bruno REBIĆ (99), Ante KOKAN (99), Gabriel MARIĆ (99), Ivan ŠPANJIĆ (99), Ivan DRAGUN (99), Jan BAKIĆ (99), Tomislav LEKO (99), Nikola BATISTIĆ (99), Ivan LONČAR (99). Trener: Boris MARUŠIĆ

ZRINJSKI MOSTAR: Matej KVESIĆ (99), Marin RAIĆ (99), Ivan SABLJIĆ (99), Marino ĆAVAR (99), Božidar MARIĆ (99), Robert SOLDO (00), Slaven KRTALIĆ (99), Kristijan ZADRO (99), Lovro VIDOVIĆ (99), Mislav MILIČEVIĆ (00), Patrik BUBALO (99), Filip KREŠIĆ (00), Patrik BUHAČ (00). Trener: Vlado PERIĆ

CEDEVITA: Nikola IVANKOVIĆ (99), Jakov POLLAK (99), Filip VARGA BRZICA (99), Kristijan DOROTIĆ (99), Fran DOŠEN (99), Leon VALENČAK (99), Ivan RUDEŠ (99), Luka BLAŽEVIĆ (99), Karlo MIKULIĆ (00), Ivan TERZE (00), Sven BAKRAČ (00), Fran GRGIĆ (00), Luka ŠAMANIĆ (00), Luka PALEKA (99), Andrija MILJANOVIĆ (99), Gabrijel ZELIĆ (99). Trener: Siniša MESIĆ

DUBRAVA II: Fran GOVORČIN (00), Luka CVITANOVIĆ (00), Marko MARUNIĆ (00), Danijel SEDLO (00), Marko MODRIĆ (00), Mihael BLAŽUR (00), Paško BERIŠIĆ (00), Vedran KUMANOVIĆ (00), Luka BOŽIĆ (00), Lovro GNJIDIĆ (01), Lovre MALOČA (01), Boris TIŠMA (02). Trener: Antonio BENETA