U prvoj utakmici 21.kola HT Premijer lige Cibona je u Draženovom domu slavila protiv Furnira 94:73. Vukovi su do pobjede stigli boljom igrom u drugom poluvremenu. Odlično šutersko prvo poluvrijeme Dubravaša koji su ubacili 8 trica nasuprot Vukova koji su šutirali 0/13. Sastav Jeronima Šarina je na odmoru imao prednost 43:41 i prijetio do prvih minuta posljednje četvrtine kada je Filip Kalajžić zakucao za zaostatak 70:66. Cibona je serijom 14:4 usmjerila utakmicu na svoj mlin.

Cibonu je predvodio Lovro Mazalin s 22 poena. Ivan Perasović je dodao 14, a Ivan Baković i Aleksandar Aranitović po 13. Borna Kapusta je podijelio 15 asista. Kod Furnira koji je ovim susretom završio regularni dio sezone standardno raspoložen Matej Bošnjak s 20 poena. Filip Bjelanović je dodao 11, a Kalajžić 10.