Dubravaši u nastavku slomili Đakovo…

U 21.kolu Prve muške lige Dubrava je slavila protiv Đakova 83:72. Gosti su rezultatski priključak držali do odmora (34:34), a onda su Lavovi u trećoj četvrtini slomili otpor Đakova kada su stigli do 17 razlike (60:43). Stipe Čubrić je od svojih 18 poena u tom periodu igre ubacio 12, a podršku je imao u Rezi, Smoliću i Šutalu. Kristijan Šutalo je ubacio 13 poena uz 9 skokova, a Ante Smolić je uz 9 skokova pridodao 12 poena. Kod Đakova standardno najbolji Matej Karlović (30).

Dubravaši su u ovom susretu nastupili bez ozlijeđenog Filipa Šimovića i bolesnog Filipa Kušeca.

DUBRAVA – ĐAKOVO 83:72 (21:14, 13:20, 28:14, 21:24)

Dubrava: Čubrić 18, Filić 3, Perić 8, Kos 7, Rezo 9, Majić 5, Šimović, Šutalo 13, Smolić 12, Jelenek 8.
Đakovo: Soldo, Kelava, Miličević, Češkić 11, Hajduković 4, D.Vukadin, Čupić, Matej Karlović 30, Mikulić, Marko Karlović 8, Hrkač 19.

Trener Dubrave Darko Krunić nakon susreta je kazao ” Prvo poluvrijeme je bilo dosta loše s dosta krivih procjena nekih igrača, ali drugo poluvrijeme smo se spustili malo u stav i puno bolje je lopta išla uz pogođene šuteve smo otišli na desetak razlike što nam je dalo sigurnost za dalje. Idemo sada u Zadar na gostovanje kod Jazina u utakmici koja će nam biti lagana priprema za doigravanje.”