Kadeti porazom završili Jedinstvenu ligu…

U posljednjoj utakmici Jedinstvene kadetske lige uoči završnog turnira Dubrava je u svojoj dvorani poražena od Kvarnera 2010  85:83. Riječani su slavili tricom Borne Smokovića 12 sekundi prije kraja. Susret rezultatskih preokreta u kojem je Dubrava u završnici prve četvrtine vodila 27:18, a Kvarner do prednosti stigao u završnici treće četvrtine (67:66). Na ulasku u posljednjih pet minuta Dubrava je vodila 79:74, ali su Smoković i Vito Smojver kreirali preokret za pobjedu.

Smojver je ubacio 36 poena, a Ante Volarević 19. Kod Dubrave koja je ligu okončala na sedmom mjestu Roman Čimbur je ubacio 31, Juraj Radonić 19, a Fran Miličević 13.

DUBRAVA – KVARNER 2010 83:85 (27:18, 18:21, 24:30, 14:16)

Dubrava: Hrković 2, A.Radonić 4, Križanović 2, Cvitanović 10, Navratil, Herjavić 2, Matasić, Čimbur 31, Miličević 13, J.Radonić 19, Fagarazzi.
Kvarner 2010: Marković 5, Kovačević 2, Smojver 36, Smoković 6, Obradović, Jurković 10, Baić, Gašparac 5, Volarević 19, Rakuljić 2.