KADETI POTOPILI MEĐIMURJE…

U Splitu je počeo poluzavršni turnir kadetskog PH, skupine A. U svom prvom nastupu Dubrava je deklasirala Međimurje s čak 94 koša razlike (141:47). U drugom susretu domaćin Split je nadigrao Kastav 84:43, dok je u prvom kolu slobodna bila Cedevita.

Dubrava je protiv Međimurja pitanje pobjednika rješila već u prvih deset minuta kada je bilo 36:9. Agresivnom obranom dubravaši su osvojili veliki broj lopti i prvo poluvrijeme ubacili rekordnih 73 koša. Utakmica je bila prilika da trener Mladen Cetinja da prigodu svim igračima, a najefikasniji su bili Domagoj Knez (28), Ivan Miličević (24) i Fran Matić (23), dok je novopridošli Luka Marić zabio 18 koševa.

DUBRAVA – MEĐIMURJE   141:47  (36:9, 37:8, 37:13, 31:17)

Dubrava: N.Filić 5, Perić 7, Kos 14, Matić 23, Miličević 24, Marić 18, Popović 2, Teskera 2, Beneta 4, Mikulić 6, Šoprek 8, Knez 28.
Međimurje: Fuld 1, Svaty 2, Bogdanić 2, Sabol 24, Beriša, Kovačić, Vojković 8, Ćibarić 8, Lesar 2, Keresteš, Herman.

Dubrava će u 2.kolu u četvrtak (14h) igrati protiv domaćina Splita.