MLAĐI KADETI KRENULI POBJEDOM…

U Varaždinu je u organizaciji KK Vindija započeo polufinalni turnir PH za mlađe kadete, skupine A. U 1.kolu Dubrava je ubilježila pobjedu protiv domaće Vindije  84:69. Punih petnaest minuta trebalo je našim dječacima da naprave prednost. Domaćini koji su objektivno najslabija momčad na turniru priključak su držali prvu četvrtinu (18:18), a dubravaši su na krilima Mateja Krajačića koji je pokrenuo seriju na poluvremenu imali 27 razlike (54:27).

Nastavak je prošao u iščekivanju kraja susreta, a vrijedi izdvojiti domaćeg kapetana Leona Koljnrekaja koji je gađao trice 7/7, dok je kod dubravaša tri trice ubacio Krajačić, a dvije najefikasniji Karlo Ojdanić (20).

VINDIJA – DUBRAVA  69:84    (18:18, 9:36, 18:18, 24:12)

Vindija: Ostoić, Perhaj, Doreški, Kovačić 18, Sambolec, Koljnrekaj 34, Grilec 3, Bešenić, Martinec 10, Golub, Malarić, Zbodulja 4. Trener: D.Todorović
Dubrava: Šola, Glasnović, Stipić 2, Hudiček 14, Cvitanović 5, Brzoja, Mikulić 18, Vranješ, Nevistić 6, Ojdanić 20, Marunić 2, Krajačić 17. Trener: B.Gnjidić

U drugoj utakmici prvog kola Cedevita je nadigrala šibenski Dražen Petrović 71:48. Upravo će u četvrtak u 2.kolu Dubrava igrati s Dražen Petrovićem (17h).