PH, U-12: RASPORED UTAKMICA…

U Dubravi u nedjelju 16.lipnja počinje XI. Otvoreno prvenstvo Hrvatske za dječake do 12.godina, dok će dan kasnije krenuti i djevojčice. Prvenstvo će završiti u srijedu navečer, a bit će odigrano ukupno 102 utakmice. Kod dječaka nastupit će 28 momčadi, dok će kod djevojčica njih 16 u utrku za naslovom. Donosimo Vam raspored utakmica, a treba reći da će turnir iscrpno pratiti naš portal sa statistikom uživo.

DJEČACI U-12:

Grupe:

A –  ŠK Zadar, Hrvatski Sokol Osijek, Ghia Staff Pazin
B – Dubrava, Solin, Vučići
C – RI Basket Rijeka, Rudeš, Crikvenica, Cedevita Smoki
D – Cedevita, Omiš Galeb, Križevci
E – ŠK Split, Sedam Đakovo, Trogir, Dubrava Garden Mall
F – Alkar Sinj, KSZŽ, Dubrovnik
G – Zagreb, Kastav, Petrinja, FSV Rijeka
H – ŠK Cibona, Dražen Petrović Šibenik, Međimurje Čakovec, Zagreb II

Raspored utakmica:

Nedjelja, 16.06.2013. (ŠD Dubrava)

Sat

Dvorana 1.

Dvorana 2.

08.30

1

DUBRAVA – VUČIĆI

   

09.30

2

D.PETROVIĆ (Š) – ZAGREB II

3

CIBONA – MEĐIMURJE

10.30

4

CRIKVENICA – RUDEŠ

5

RI BASKET – CEDEVITA SMOKI

11.30

6

POBJEDNICI    2-3

7

PORAŽENI    2-3

12.30

8

POBJEDNICI   4-5

9

PORAŽENI   4-5

13.30

10

ŠK ZADAR – GHIA STAFF

11

CEDEVITA – KRIŽEVCI

14.30

12

     ŠK SPLIT – DUBRAVA GARDEN MALL

13

ZAGREB – FSV RIJEKA

15.45

14

TROGIR – SEDAM ĐAKOVO

15

DUBROVNIK – KSZŽ

16.45

16

KRIŽEVCI – OMIŠ GALEB

17

PETRINJA – KASTAV

17.45

18

KSZŽ – ALKAR

19

VUČIĆI – SOLIN

18.45

20

POBJEDNICI 13-17

21

KA HRVATSKI SOKOL OSIJEK – GHIA STAFF

19.45

22

POBJEDNICI  12-14

23

PORAŽENI  12 – 14

20.45

24

ŠK ZADAR – KA HR.SOKOL OSIJEK

25

OMIŠ GALEB – CEDEVITA

21.45

26

SOLIN – DUBRAVA

27

ALKAR – DUBROVNIK

19.00 OŠ Mate Lovrak – poraženi 13-17

Ponedjeljak, 17.06.2013. (ŠD Dubrava)

Sat

Dvorana 1.

Dvorana 2.

08.00

29

E 4 – C 4

   

08.50

30

G 4 – H 4

 

 

09.30

10.30

31

 33

G 3 – H 3

                          E 3 – F 3

32

  34

PORAŽENI 29 – 30

POBJEDNICI 29 – 30

11.30

35

A 3 – B 3

36

C 3 – D 3

12.30

37

POBJEDNICI  29 – 31

38

PORAŽENI   29 – 31

13.30

39

POBJEDNICI 33 – 34

40

PORAŽENI  33 – 34

14.45

41

                          E 1 – F 2 (K)

42

E 2 – F 1 (K)

15.45

43

     G 1 – H 2 (L)

44

G 2 – H 1 (L)

16.45

45

     E 1 – F 1 (K)

46

E 2 – F 2 (K)

17.45

47

    G 1 – H 1 (L)

48

G 2 – H 2 (K)

18.45

49

A 1 – B 2 (I)

50

A 2 – B 1 (I)

19.45

51

C 1 – D 2 (J)

52

C 2 – D 1 (J)

20.45

53

A 1 – B 1 (I)

54

A 2 – B 2 (I)

21.45

55

C 1 – D 1 (J)

56

C 2 – D 2 (J)

Utorak, 18.06.2013. (ŠD Dubrava)

Sat

Dvorana 1.

Dvorana 2.

14.20

57

I 1 – J 2

58

I 2 – J 1

15.30

59

K 1 – L 2

60

K 2 – L 1

16.40

61

PORAŽENI 55 – 56

62

PORAŽENI 57-58

20.15

63

POBJEDNICI  55 – 56

   

21.30

64

POBJEDNICI  57 – 58

   

Srijeda, 19.06.2013. (ŠD Dubrava)

Sat

Dvorana 1.

 

14.30

65

Utakmica za 3.mjesto

   

17.30

66

Utakmica za 1.mjesto

DJEVOJČICE U-12:

Grupe:

A – Folka Borovje, Vodice, Trešnjevka 2009, ŠK Medveščak
B – Jabuka Zaprešić, Rhea Imotski, Croatia 2006 Zagreb, DHP Drnje
C – KK Medveščak, Zadar, Podravac Virje, Dubrava
D – Novi Zagreb, Vinkovci, Koprivnica, Dubrava Lavice

Ponedjeljak, 17.06.2013. (OŠ Mate Lovrak)

08.15

1

ŽKK MEDVEŠČAK – DUBRAVA / FOLKA – ŠK MEDV

09.15

3

NOVI ZAGREB – DUBRAVA LAVICE

10.15

4

JABUKA – CROATIA 2006

11.15

5

RHEA IMOTSKI – DHP DRNJE

12.15

6

DUBRAVA – PODRAVAC

13.15

7

JABUKA – RHEA IMOTSKI

14.15

8

PODRAVAC – ZADAR

15.15

9

DUBRAVA LAVICE – VINKOVCI

16.15

10

FOLKA BOROVJE – TREŠNJEVKA 2009

17.15

11

VINKOVCI – KOPRIVNICA

18.15

12

TREŠNJEVKA 2009 – VODICE

19.15

13

KOPRIVNICA – NOVI ZAGREB

20.15

14

VODICE – ŠK MEDVEŠČAK

21.15

15

ZADAR – MEDVEŠČAK

22.15

16

CROATIA 2006 – DHP DRNJE

Utorak, 18.06.2013. (ŠD Dubrava)

Sat

Dvorana 1.

Dvorana 2.

09.00

17

VODICE – FOLKA BOROVJE (08.00h)

18

ŠK MEDVEŠČAK – TREŠNJEVKA 2009

10.00

19

NOVI ZAGREB – VINKOVCI

20

KOPRIVNICA – DUBRAVA LAVICE

11.00

21

DUBRAVA – ZADAR

22

ŽKK MEDVEŠČAK – PODRAVAC

12.00

23

RHEA IMOTSKI – CROATIA 2006

24

JABUKA – DHP DRNJE

13.00

25

A 3 – B 3

26

C 3 – D 3

17.50

29

C 1 – D 2

30

C 2 – D 1

19.00

31

A 1 – B 2

32

A 2 – B 1

OŠ Mate Lovrak

14.00

27

A 4 – B 4

15.00

28

C 4 – D 4

Srijeda, 19.06.2013. (ŠD Dubrava)

09.30

33

POLUFINALE 29:32

10.45

34

POLUFINALE 30:31

14.30

35

UTAKMICA ZA 3.MJESTO

16.00

36

UTAKMICA ZA 1.MJESTO

18.45

 

Dodjela pehara i medalja