PH, U-12: SASTAVI EKIPA…

U nedjelju u Dubravi počinje XI. otvoreno prvenstvo Hrvatske za dječake i djevojčice do 12.godina. U četiri dana nastupit će 28 muških i 16 ženskih ekipa, a u ŠD Dubrava i dvorani OŠ Mate Lovrak bit će odigrane 102 utakmice. Po mnogo čemu najljepše prvenstvo bit će šlag na tortu na kraju sezone pa možemo očekivati uzbudljive susrete s pregršt zanimljivosti. Cijelo prvenstvo u vidu live statistike možete pratiti na našem portalu koji će iscrpno izvještavati o svim zanimljivostima s prvenstva.

Nekoliko dana uoči prvenstva donosimo vam sastave ekipa:

DJEČACI

KK ALKAR: Bruno JUKIĆ (01), Sandro ŽIŽIĆ (01), Bruno ČOVIĆ (01), Frano PRALIJA (01), Toni KRIŽANAC (02), Ivan BAZINA (01), Vinko LOZANČIĆ (01), Dujo PUTNIK (01), Karlo LJUBIČIĆ (02), Andrija JENJIĆ (01), Dino JUKIĆ (01), Borna JURELA (03), Ivo ZUKANOVIĆ (02), Ivan ROGOŠIĆ (01). Trener: Roko CAKTAŠ
KK CEDEVITA: Mislav JONJIĆ (01), Joško GLUHOVIĆ (01), Marino PALEKA (02), Lovro MIŠKULIN (01), Filip LANDEKA (01), Sven MEŠETOVIĆ (01), Roko ŠKARICA (01), Tin RAKO (01), Mate KRIŽANAC (01), Bruno VUKOVIć (01), Martin BIČANIĆ (01), Mile VUKUŠIĆ (01), Luka BRAJKOVIĆ (01), Ivan PAVLOVIĆ (01). Trener: Nikša STRIKA

Cedevita treca

KK CEDEVITA SMOKI: Josip ZUBAK (02), Dino BABIĆ (02), Ivan VUKIČEVIĆ (02), Fran CVITANOVIĆ (02), Vito STRUNJAK (02), Bruno STRUNJAK (02), patrik GREGORIN (02), Mislav TATOVIĆ (01), Vito KATIČIĆ (02), Boris ŠARIĆ (02), Borna DRAMALIJA (03), Matej MLINARIĆ (03), Zvonimir STUNJA (02), Pavao BAŠIĆ (02). Trener: Inoslav TOMPAK
ŠK CIBONA: Josip ŠARIĆ (02), Leo MENALO (02), Matija MATANOVIć (02), Tvrtko BULAJA (01), Roko PRKAČIN (02), Benjamin BOŠNJAK (01), Dominik TOMIČIĆ (01), Mateo ŠULJIĆ (01), Dominik BENIĆ (01), Patrik MANCE (01), Dario ČORKO (01), Mario ANTOLKOVIĆ (01), Patrik ČEJVAN (02). Trener: Antonio HORGAS

Cibona cetvrta

KK CRIKVENICA: Dario DIVKOVIĆ (01), Luka ĐANIĆ (01), Klaudio MARIČIĆ (01), Gabrijel JURAS JERČINOVIĆ (01), Andrija BANUŠIĆ (02), Moreno CAR (01), Tomo Adrian VUKADIN (01), Dino NEKIĆ (01), Borna SMILJANIĆ (01), Karlo ŠPANOVIĆ (02), Branimir ŠAMANIĆ (01), David GOLIĆ (01). Trener: Krešimir KOZLEVČAR
ŠK DRAŽEN PETROVIĆ ŠIBENIK: Ivan CRLJEN (01), Lovre PANCIROV (02), Karlo VRANČIĆ (02), Jerko RADOVČIĆ (01), Ivan ŽIVKOVIĆ (02), Ivan MATEŠIĆ (02), Lovre KNEŽEVIĆ (01), Goran BUBALO (03), Frane ANTIĆ (03), Domagoj BRNADA (01), Antonio KUMANOVIĆ (01), Vito GRUBIŠIĆ (01), Stefan TOROZZI (01). Trener: Zoran HULJEV
KK DUBRAVA: Ivan GRGIĆ (01), Ian BOROŠ (01), Lovro GNJIDIĆ (01), Fran MILIČEVIĆ (02), Lovre MALOČA (01), Jan ĐURINEC (01), Boris TIŠMA (02), Franco KOS (01), Jan GRABOVAC (01), Dario ŽULIĆ (01), Jakov MARIĆ (01), Valentin KOS (01), Marko PRELEC (01). Trener: Damir BENETA

dubrava 01

KK DUBRAVA GARDEN MALL: Ante BILIĆ (02), Marin OBRADOVIĆ (03), Bojan TIŠMA (04), Ivor KEBER (03), Mihael KOS (04), Tomislav HRKOVIĆ (02), Niko MILIČEVIĆ (04), Jakov BUDAK (02), Nikola JERKAN (02), Mateo MATASIĆ (02), Lovro PROGAR (03), Mateo KRIZMANIĆ (02), Karlo LACIĆ (02), Ivan FAGARAZZI (02), Luka KOLAK (02). Trener: Ivan LOZANIĆ
ŠK DUBROVNIK: Domagoj VULETIĆ (02), Karlo BULIĆ (01), Stefano PIANTANIDA (01), Maroje MATANA (02), Marin BRONZIĆ (01), Niko STASJUK (01), Leonardo FERRI (01), Antonio PETROVIĆ (01), Mario SABLJIĆ (01), Petar KOPRIVICA (01), Ivo MILOVINA (01), Jure ROGLIĆ (01). Trener: Ante VRANJEŠ
KK FSV RIJEKA: Vito KUČIĆ (02), Lukas FRKOVIĆ (02), Nikica NAKIĆ (02), Filip ŽEŽELJ (01), Leo VUKOVIĆ (01), Marko ČANČAREVIĆ (01), Luka ŠIMATOVIĆ (01), Antonio DUPSKI (01), Marko GRBAVAC (01), Teo VARAKLIĆ (01), Dominik PLJEŠA (03), Matija GRBAVAC (02). Trener: Goran LONČAR
KK GHIA STAFF PAZIN: Leon LUKŠIĆ (01), Luka ZAJC (01), Marko KRULČIĆ (01), Luka KRULČIĆ (01), Gvido GUŠTIN (01), Teo ERIK (01), Petar BERTON (01), Tin BAĆA (01), Paolo ANČIĆ (02), Fabio ŠOŠIĆ (01), Sandro KAJTAZOVIĆ (01). Trener: Dario LUKŠIĆ
KA HRV.SOKOL OSIJEK: Dario STEPANIĆ (02), Erik JURKOVIĆ (01), Franco FILIPOVIĆ (01), Ivan BAKIĆ (02), Svim TOMŠIĆ (01), Marko GALOVIĆ (02), Luka PERKOVIĆ (01), Tomislav POŠTIĆ (02), Vlatko LJUBANOVIĆ (01), Jan MATANOVIĆ (01), Matija BLAŽEVAC (02), Dragomir ČATOŠ MARTINČIĆ (01). Trener: Goran KRAMARIĆ
KK KASTAV:  Luka ROGOVIĆ (01), Marcel ČORKOVIĆ (01), Vito SMOJVER (02), Raymond STOJANOVIĆ (01), Matija KATALINIĆ (01), Matej MARKOVIĆ (02), Karlo PETROVIĆ (01), Dominik POZNIĆ (01), Matej JELUŠIĆ (04), Antonio PAJIĆ (02), Davor ŠTIMAC (03), Paulo BABIćĆ (02). Trener: Eugen TONČINIĆ
KK KRIŽEVCI: Luka BIONDIĆ (01), Luka BURIĆ (01), Leo CAPE (01), Filip TURKOVIĆ (01), Karlo PODHRAŠKI (01), Ivan SRBLJINOVIĆ (01), Matija UDVARI (01), Fran HUSINEC (02), Borna BEHUR (02), Florijan ŠAŠEK (03), Noa SVOBODA (03), Roko BOLČIĆ (03), Ivan JAMBREC (01), Robin PETIĆ (01). Trener: Matej BOLČIĆ
KSZŽ (ZAGREBAČKA ŽUPANIJA): Stjepan ŠKARA (01), Rafael ORAČ (01), Karlo ADAMOVIĆ (01), Branimir HRSTO (02), Toni PRTENJAČA (01), Tin JENDRIŠ (01), Hrvoje MAJCUNIĆ (02), Robert ZANKI (01), Jakov KONTAK (01), Josip HANAK (01), Patrik TREFIL (03), Jerko VUJEVIĆ (02), Frano MILILOŽA (02), Mario LACIĆ (02), Paolo ISTANBULI (03), Matej MARŠIĆ (02). Trener: Silvije JENKAČ
KK MEĐIMURJE: Vanja ČUGALJ PONGRAC (01), Tibor HORVAT (01), Frane JURAS (01), Luka TARADI (02), Borna BIRAČ (02), Borna TKALEC (03), Vedran GAŠPARIĆ (04), Marin MURK (03), Luka VUK (01), Rajan ŠARTAJ (04), Karlo PETRIČEVIĆ (03), Mateo ŽBULJ (03), Vito FELAK (03), Fran ZADRAVEC (03), Ivano ČAJIĆ (03), Lovro ZVORNIK (03), Mihael LACIĆ (03). Trener: Roko SORIĆ
KK OMIŠ GALEB: Jure BAJAJ (01), Stipe JURJEVIĆ (02), Matej RUDAN (01), Jakov BEDEN (01), Ante GARAC (01), Roko ROGOŠIĆ (01), Karlo FULGOSI (01), Marko ŠODAN (02), Toni ČEPIĆ (01), Filip KALAJŽIĆ (03), Branko ČULJAK (01), Mate VUKOVIĆ (01), Marin TOMASOVIĆ (02), Špiro MARUŠIĆ (01). Trener: Igor KUVAČIĆ
KK PETRINJA: Lovro GAVRANOVIĆ (01), Fran BEZAK (01), Borna ŠAKO (01), Dario KRIŽANOVIć (01), Vjekoslav LJUBEŠIĆ (01), Petar JASIĆ (01), Marin BOBETA (01), Dominik MITAR (01), Toni TOMUŠIČ (03), Marin OSTOJIĆ (01), Alan SULJANOVIĆ (01), Leo ŠIMIĆ (01). Treneri: Siniša ROGULJA, Ranko HRS
KK RI BASKET RIJEKA: Jan BUŠLJETA (01), David MILOŠEVIĆ (01), Ante PULJANIĆ (01), Antonio MOHORIĆ (01), Petar RUSTA (01), Toni MOHORIĆ (01), Lovro KLARIĆ (01), Edi MILETIĆ (01), David TRNINIĆ (01), Borna BAĆAC SIMPER (02), Bojan BAIĆ (02), Tibor BORŠI (02). Trener: Stevica RUSMIR
KK RUDEŠ: Lovro VUKUŠIĆ (01), Mislav MAJIĆ (01), Fran HRAPIĆ (01), Ivan JURIČ (01), Mak KOVAČEVIĆ (01), Mateo JANUŠIĆ (01), Ivor ANĐEL (01), Jan LJUBAS (02), Patrik NIŠEVIĆ (02), Ivan OŠTRIĆ (02), Lukša BULJEVIĆ (02), Luka ŠPOLJAR (03), Marko DIVJAK (02). Trener: Nenad KUKIĆ
KK SEDAM ĐAKOVO: Šimun BARBERIĆ (02), Andrej ČUPIĆ (02), Domagoj ĆURIĆ (01), Matko DUVNJAK (02), Filip KOPRČINA (01), Luka LAITKAM (01), Mislav MATIĆ (01), David KATAJ (03), Marin KUKUČKA (02), Mislav MIHOLJEK (03), Marin NAMJESNIK (02), Dominik PAVLOVIĆ (02), Dorian DRAGIĆ (03).Trener: Marko VUIĆ
KK SOLIN: Tino RADOVANOVIĆ (01), Antonio DRAŽIĆ (01), Ante KARABATIĆ (01), Ivo PIVČEVIĆ (01), Ivan MORNAR (01), Tino MARETIĆ (01), Roko SVALINA (01), Zvonimir DELAŠ (01), Ivan POLIĆ (02), Mario KANAET (02), Kajo KLJAKOVIĆ – GAŠPIĆ (02), Marin BIBIĆ (02), Ivan DUKIĆ (02), Dino BULIĆ (04). Trener: Tomislav LOZANČIĆ
ŠK SPLIT: Tonči LISICA (02), Roko GIZDAVČIĆ (01), Bartul BILJAK (01), Mate Marko GORETA (01), Nikola ANDRIJAŠEVIĆ (01), Frane MARŠIĆ (01), Stipe OMRČEN (01), Toni LJUBIĆ (01), Viktor ŠARIĆ (01), Žare PARLOV (01), Duje TOPIĆ (01). Trener: Jere MRDULJAŠ
KK TROGIR: Filip SUČIĆ (01), Ignaci CICILIANI (01), Luka UGRINA (01), Roko DUKIĆ (01), Ante ISUFI (01), Dražen JURIĆ (03), Marino MITAR (01), Antonio ŠANTIĆ (03), Luka MURKO (02), Adrian BABIĆ (01), Ante BELJAN (03), Toni RADIĆ (02), Ivan ROŽIĆ (01), Ivan ŠODA (02). Trener: Petar KUZMANIĆ
KK VUČIĆI: Robert ĆORIĆ (02), Donat KATALENIĆ (01), Jan MAGDALENIĆ (02), Luka MUVRIN (01), Filip PAPONJA (02), Andrija RADONIĆ (02), Juraj RADONIĆ (02), Leon SALOPEK (02), Leon SPAJIĆ (01), Vito VLAHOVEC (01), Ante GALIĆ (01), David BECK (01), Luka KUMANOVIĆ (03), Ante Ljubo HRKAČ (02). Trener: Zvonimir ŠOLJIĆ
ŠK ZADAR: Dino NINČEVIĆ (01), Jakov KELEČEVIĆ (01), Luka SMOLJAN (01), Luka DUJIĆ (01), Valon OSMANOVIĆ (01), Jakov KAČAN (01), Niko ZDRILIĆ (01), Donat DEŠPOJA (01), Luka MAŠTRIĆ (01), Bruno MATEŠIĆ (01), Luka PERINČIĆ (01), Duje BRALA (03), Vito MILIN (03), Nikola MILKOVIĆ (02). Trener: Alen ZDRILIĆ
KK ZAGREB: Vladan LAZIĆ (01), Andrija GLAVOVIĆ (01), Ivan BADŽIM (02), Luka ŠTANDER (01), Joško PRAVDIĆ (01), Jakov PLAVETIĆ (01), Filip RADULOVIĆ (02), Luka JURIČKI (01), Haris MEHDIĆ (01), Matej BOŠNJAK (02), Viktor MILOŠEVIĆ (01), Hrvoje PAŠALIĆ (01), Filip Ivan AJDUK (01). Trener: Robert KOVAČEV

KK ZAGREB II: Pavle RADOŠ (01), Rafael MAMIĆ (01), Luka ČIZMIĆ (02), Josip ĆALUŠIĆ (02), Filip LEKO (02), Mateo LONČAR (02), Josip MEDIĆ (02), Luka GRAČANIN (02), Luka KRAJNOVIĆ (04), Nikola PRLIĆ (03), Dino MALEKOCI RAMIĆ (02), Luka MRŠIĆ (02),Teo MUSA (02), Matej GRUBIĆ (02), Jakov JURIĆ (02), Nino JUKIĆ (02). Trener: Tomislav MILKOVIĆ

DJEVOJČICE:

ŽKK CROATIA 2006: Klara MIKIĆ (03), Jelena ŠIJAN (01), Marta OSTOJIĆ (03), Tara WURTH (02), Iva PAVIĆ (03), Nika MATEKOVIĆ (03), Ivona DŽANKIĆ (03), Nikola PEJIĆ (01), Petra JURIĆ (02), Ana DUJMOVIĆ (02), Ana KRIZMANIĆ (02), Eva KELAVA (03), Dora BEJTULA (02), Sandra JOVANOVIĆ (03). Trener: Danica TALAJIĆ

ŽKK DHP DRNJE: Veronika VARGA (01), Valerija BARTOLOVIĆ (01), Ana GAŽI (02), Klara ŠIROKI (02), Magdalena BALI (02), Lukrecija JAKUPEC (03), Karla VIDA (03), Karla MARGETIĆ (04), Maja ŠPOLJAR (04), Julija ŠESTAK (04), Vanesa SOČEV (04), Terezija LEDINSKI (04), Marija Elena KOŠČAK (04), Marija ŠVEGOVIć (05). Trener: Emina IGREC
ŽKK DUBRAVA: Nika MUHL (01), Lucija MARIĆ (01), Lea BIŠKUPIĆ (01), Sara DOŽAI (01), Marta BOSANAC (01), Lara GIULIANNI (01), Donata GJERGJA (04), Lara MUHL (03), Nika DRLJEVIĆ (04), Nika TARITAŠ (04), Paula RUBELJ (04), Moira BOROVIĆ (04). Trener: Zoran JOKIĆ
ŽKK DUBRAVA LAVICE:  Petra IVKOVIĆ (02), Antonija ANTOLIĆ (02), Lucija BALIĆ (02), Vanesa HASIĆ (01), Ema RAGUŽ (03), Patricia ČRETNI (03), Paula GRAONIĆ (01), Lorena STANIĆ (01), Dora BUDIMIR (03), Ana Marija ANDRIJANIĆ (02), Dora ANDRIJANIĆ (01), Anabel MUSOLLAY (01). Trener: Marina MIKULIĆ
ŽKK FOLKA BOROVJE: Barbara TURKALJ (01), Tina VRANJKOVIĆ (01), Valentina ZEČEVIĆ (01), Hana AVDIĆ (01), Mia MARČETIĆ (01), Nika LEOVAC (01), Lucija SUNJOG (01), Tina HORVATINOVIĆ (01), Lea HORVATINOVIĆ (01), Tereza NIMAC (01), Danica PAVIČIĆ (02), Iris KRNIĆ (02), Tea KOPIĆ (01), Irma FRANCIŠKOVIĆ (01), Katarina KLARIĆ (02). Trener: Ana PAVIČIĆ
ŽKK JABUKA ZAPREŠIĆ: Franka ZADRO (01), Noekla MARKULIN (01), Nika BOŽIĆ (02), Maša GUDELJ (01), Sara KOLIĆ (02), Kristina KRKAČ TUCIBAT (01), Tea BUČEVIĆ (03), Sara KONJEVIĆ (03), Ana MATIJAŠEVIĆ (03), Ivana KRKAČ TUCIBAT (03), Laura JOVANOVIĆ (04), Ema MUŠAn (04). Trener: Srećko DOBRIĆ
ŽKK KOPRIVNICA: Maja BABIĆ (01), Doroteja LALJEK (03), Sara GLAVINIĆ (01), Lana VUKMANOVIĆ (01), Jelena TRIPLAT (01), Anja CAR (01), Bruna VRBAT HERCEG (01), Matea KAPETANIĆ (03), Hana TOLIĆ (01), Sara DELIMAR (01), Tara KUČINA (02), Dajana BOJANIĆ (01), Josipa VRBAN (01), Jelena GOJŠIĆ (01), Lucija JAGUŠIĆ (01). Trener: Marica KOROLIJA
ŽKK MEDVEŠČAK: Bianca LIVAJUŠIĆ (02), Gabrijela KOLOVRAT (02), Brigita MRKUS (02), Rea ĐOMLIJA (02), Ivona LEOVAC (02), Jana STOJIĆ (03), Matea ČIVRAG (01), Ema SABLJAKOVIĆ (01), Urša CRNJAK (01), Martina ROGULJA (02), Patricija PERIĆ (02), Lea NARANČA (01), Natali JUKIĆ (01), Ivana POZNIĆ (01). Trener: Čedo MAJSTOROVIĆ
ŠK MEDVEŠČAK: Tihana FRANČIĆ (01), Neva PALL (01), Karla NUIĆ (01), Sara RAĐENOVIĆ (01), Laura KARBONI (01), Marija ČAKAR (01), Patricija KEMFELJA (02), Nika SIKAČEK (02), Inja KLEPIĆ (02), Klara TOLIĆ (02), Antonija HABULIN (03), Lana DRASKOVICH (03). Trener: Čedo MAJSTOROVIĆ
ŽKK NOVI ZAGREB: Gabriela GRIZELJ (01), Tonka BUDANKO (01), Ema ZDUNIĆ (01), Marija SOLDO (01), Karmela BABIĆ (01), Martina BREBER (01), Lucija ILIČIĆ (02), Dora BILIĆ – PAVLINOVIĆ (02), Doris BENOVIĆ (02), Edona VUCITERNA (02), Anabela JAKELIĆ (04), Lucija ŽIVKOVIĆ (01), Lucia VRDOLJAK (02), Veronika MARKET (02), Magdalena MARKET (02), Lea RABIĆ (02), Beata BUJDO (03), Andrea BRKIĆ (02). Trener: Filip MEGLAJ
ŽKK PODRAVAC VIRJE: Lara SUŠANJ (03), Sabine LOVNIČKI (01), Klara TURČIĆ (02), Marija HALUSEK (04), Ines FRAJT (02), Petra CIK (01), Lea HRŽENJAK (01), Aneta BALJAK (01), Viktorija ĆURIĆ (01), Dunja RASINEC (01), Marija ŠIMUNIĆ (01), Lucija JAKOVIĆ (02), Stela STAMBOLIJA (01), Ema CIK (03), Carmen FARKAŠ (03), Snježana ROCEK (03), Martina TIŠLJAR (01). Trener: Mirko SLAMIĆ
ŽKK RHEA IMOTSKI: Petra KOLOVRAT (02), Anamari BUBALO (02), Matea BUBALO (01), Helena ČEŠLJAR (01), Danijela CVITANOVIĆ (02), Antea CVITANOVIĆ (01), Ivona TURIĆ (01), Ivana MARŠIĆ (02), Ivanka JONJIĆ (01), Ivana KUJUNDŽIĆ (03) Trener: Mislav PATRLJ
ŽKK TREŠNJEVKA 2009: Tonia BILIĆ (01), Marta SAVIĆ (01), Nika MAMIĆ (01), Laura KUNKIĆ (01), Lucija BEKAVAC (01), Klara RESMAN (01), Ena SERTIĆ (01), Matea AJDER (01), Maja Marija VUJICA (01), Mia ČOP (01), Nela VINKOVIĆ (02), Jelena BILANDŽIĆ (02), Lana ŠPOLJAR (01), Karla PEHAR (03). Trener: Hrvoje KARIN
ŽKK VINKOVCI: Lara LUCIĆ (02), Ana TREHUB (03), Klara KREKMAN (01), Nika STRUNJE (01), Martina BRKIĆ (01), Ivona HOSTONSKI (01), Tea SARAČEVIĆ (01), Andrea VUIĆ (02), Matea VUIĆ (01), Doria TERUIĆ (02). Trener: Igor HARDI

ŽKK VODICE: Bruna OBRATOV (01), Martina JURIĆ (01), Iva BOŠNJAK (01), Ljubica JOZIĆ (01), Mia VUKUŠIĆ (01), Martina SKORIĆ (01), Marija ŠIŠGORIĆ (02), Katarina JURIĆ (02), Zrinka IVAS (03), Gabrijela RADIĆ (02), Katarina KRIVAJ (02), Antica TABULA (02), Sara MARKOV (02), Bernarda BAŠIĆ (03), Nina IVEŠIĆ (03). Trener: Ante ROCA
ŠK ZADAR: Nika JELENKOVIĆ (01), Ena GARDIJAN (01), Ana MANDIĆ (01), E,ma STANIĆ (01), Emilija MARTINOLIĆ (02), Marijeta DOMIJAN (01), Anđela ŽUGIĆ (01), Karmen PLESLIĆ (03), Antonela DOMIJAN (03), Anđela OŠTRIĆ (01), Hana RUDIĆ (03). Trener: Marija SIPINA