Poraz u Velikoj Gorici…

Dubrava Furnir je nakon dvije uzastopne pobjede poražena u Velikoj Gorici od domaćina Gorice 95:60. Domaćini su nakon početnih 2:2 napravili seriju 18:0, a Dubravi Furnir dozvolili samo 5 poena u prvoj četvrtini. Već na odmoru je bilo 44:23, a nastavak nije ponudio ništa bolju sliku Dubravaša koji su imali 21 izgubljenu loptu (Hortman 7) uz samo 35 posto šuta. Dijete Dubrave Mislav Brzoja (8 sk, 5 as) i Ivan Majcunić su predvodili domaćine sa 16 poena. Lovro Mazalin je dodao 14. Kod sastava Vladimira Krstića Chris Hortman je ubacio 14, a Ivan Tvrtko Majić 13 poena.

”Čestitao bih Gorici na zasluženoj i uvjerljivoj pobjedi. Dominirali su u svim segmentima igre, u skoku, u tranziciji. Prva četvrtina je bila loša gdje smo zabili samo pet poena i teško je bilo kasnije igrati. Puno smo imali grešaka u tranziciji gdje smo izgubili puno lopti. Igra pet na pet je bila izjednačena osim skoka u napadu gdje je Gorica dominirala i imala 19 poena iz skoka u napadu”…kazao je nakon susretaa trener Krstić.

Slijedeće subote Dubrava Furnir gostuje u Zaboku.