U subotu stiže Sonik Puntamika…

Košarkaši Furnira nakon poraza kod Adria Oil Škrljeva i uskršnjih blagdana vratili su se nastavku HT Premijer lige. U subotu u Dubravu od 14.00 sati dolazi Sonik Puntamika iz Zadra koja je ove sezone dva puta bila bolja od Lavova. Prvi puta prije točno šest mjeseci u Dubravi 80:77, a drugi puta 30.prosinca u Zadru 80:70.

Dubravaši se već okrenuti doigravanju za HT Premijer ligu gdje će igrati gotovo sigurno, a preostale četiri utakmice (Sonik Puntamika, Gorica, Cibona, Split) će poslužiti za što bolju pripremu pred svojevrsne utakmice sezone koje će se igrati 5. i 9.svibnja.

”Još jedna u nizu utakmica koja nas čeka pred početak doigravanja. Pokušat ćemo momčad pripremiti prije svega mentalno i na drugi način za ono što nas čeka u svibnju. Nadam se dobroj utakmici i pozitivnoj reakciji nakon poraza u Škrljevu te naravno pobjedi”..kazao je trener Jeronimo Šarin.

”Sonik je odlična momčad predvođena trenerom Hrvojem Vlašićem. Po meni imaju najiskusnijeg i možda najboljeg organizatora igre u ligi Jakova Vladovića. Imaju kompaktnu momčad koja je dobila i Zadar i Split te su zasluženo na petom mjestu. Nakon utakmice kod Škrljeva gdje smo jako dobro ušli u utakmicu i nadali se dobrom rezultatu dok nam se nije dogodila crna rupa u trećoj četvrtini što nam se često događa ove sezone imamo želju da protiv Sonika popravimo dojam i odigramo dobru utakmicu kao pripremu za ono što je nama najvažnije. Još jedna utakmica u nizu gdje možemo raditi na stvarima koje će nam biti važne. Moramo dati sve od sebe jer bi nas pobjeda dodatno ohrabrila pred doigravanje”…kaže Ante Smolić.