Uvjerljiv poraz kadeta u Zadru…

Kadeti Dubrave nakon domaćeg poraza od Splita danas su gostovali u Zadru gdje su domaćini nadigrali oslabljene Dubravaše (nisu igrali Nazor, Cvitanović i Paleka) 130:75. Sve je za Dubravu izgledalo dobro do 13.minute kada su bili u zaostatku 35:28. Tada Zadrani u čeriri minute rade seriju 18:0, a na poluvremenu imaju +28 (64:36). U nastavku su domaćini nastavili trpati koš Dubrave koja je imala 31 skok manje. Krševan Klarica (27) i Duje Brala (22p, 10 sk) predvodili su domaćine, a kod Dubrave Roman Čimbur je ubacio 26 poena, a Gabriel Max Herjavić 17.

ZADAR – DUBRAVA 130:75

Zadar: Klimontowitz 10, Horvat 8, Vidov 12, Klarica 27, Vanjak 6, Surać 7, Brala 22, Tomić 6, Kovačević 5, Stanović 11, Buljan 16.
Dubrava: Navratil 5, A.Radonić 2, Križanović, Cvitanović, Herjavić 17, Matasić 2, Čimbur 26, Miličević 11, J.Radonić 12, Kolak.