VRIJEDNA POBJEDA U POLIČNIKU…

Košarkaši Dubrave stigli su do druge pobjede u kvalifikacijama. U teškom susretu bez četiri igrača lavovi su slavili u Poličniku 70:63. U vrlo neizvjesnom susretu pobjedu su donijeli Ljubo Prgomet i mladi Mirko Semren.

Dubrava utakmicu započinje u petorci Bašljan, Oršanić, Prgomet, Samac i Joško Garma.

2.min – Domaćini otvaraju utakmicu tricom Mijolovića i košem Dražovića, a svih pet koševa za Dubravu zabija Bašljan.
5.min – Domaćini  prodorima kažnjavaju obranu Dubrave koja nema preciznost u napadu
7.min – Iz prodora zabijaju Prgomet i Mišić, a za domaćine Ivan Bulić
8.min – Dubravu nesluži šut za tricu, a Jurica Dražović zabija uz faul, ušao Nikola Garma umjesto Samca
9.min – Razigrao se Joško Garma (8 koš), s druge strane Dražović zabio 7, Ivan Bulić 5
10.min – Završetak prve četvrtine (22:21), Dubrava je nakratko povela 21:20 (Gazić, Oršanić)
12.min – Odličan ulazak lavova (6:0) u drugu četvrtinu, odlični Gazić
18.min – Nikola Garma nema šuterski dan, razigrani Mišić i Bašljan
19.min – Odlični Filip Bašljan (dvica, trica) zasada na 15 koševa
20.min – završetak prvog poluvremena uz 5 koševa viška na strani lavova, Bašljan 16, J.Garma i Mišić po 8.
24.min – Vrlo slab ulazak u drugo poluvrijeme dubravaša, gdje domaćini preko Dražovića rade seriju 9:0
27.min – Samo jedna trica Dubrave u nastavku za 7.minuta
28.min – Vrlo slaba igra u napadu Dubrave (samo pet koševa za 9 minuta, Mišić), ozljeda Samca, četiri osobne Joška Garme i Oršanića
30.min – Kraj treće četvrtine nakon koje domaćini imaju tri koša viška nakon vrlo slabe četvrtine Dubrave. Konačno je i Nikola Garma zabio tricu
33.min – Otvaranje posljednje četvrtine uz 6 koševa Gazića
35.min –  Odlični Dario Gazić drži lavove u igri
36.min – Peta osobna Oršanića, vraća se Semren
37.min – Mišić zabija tricu za prednost 61:59 (3,59 do kraja), TO Poličnik
38.min – Prgomet zabija nemoguću tricu
39.min – Tri za Dubravu i napad, TO Poličnik (1,20 do kraja)
40.min – Semren zabija šut za pobjedu, 35 sekudi do kraja i napad za Dubravu
40.min – Semren potvrdio pobjedu.

POLIČNIK – DUBRAVA    63:70  (22:21, 14:20, 17:9, 10:20)

Poličnik: ŠD Poličnik. Gledatelja 100.
Suci: Vovk, Holjevac (SB), Goleš (ŠI)

Poličnik: Jurjević, Gluić, M.Bulić, Baričević 4, I.Bulić 9, Lovrić 1, Vidaković 12, Dražović 18, Banić 4, Đerđa, J.Bulić 9, Mijolović 6.
Dubrava: Babić, Gazić 12, Samac, Mišić 17, Prgomet 5, N.Garma 3 , Bašljan 15, Semren 5, Oršanić 3, J.Garma 10.