DUBRAVA SLAVILA U ČAKOVCU…

Dubrava je došla do četvrte pobjede u kvalifikacijama za A 1 ligu. Momčad Borisa Gnjidića na gostovanju u Čakovcu slavila je kod Međimurja 91:76. Lavove je predvodio sjajni Ozren Mišić koji je uz 27 koševa podijelio pregršt asistencija. Domaćini su poveli na startu 8:0, a nakon toga su zaigrali dubravaši koji su ključnu prednost napravili u finišu prvog poluvremena. Uz Mišića, razigrali su se Prgomet i Čolak pa je Dubrava na odmor otišla s + 11 (54:43). U nastavku su dubravaši brzo došli na 20 razlike i nisu omogućili domaćinima da se vrate u utakmicu.

MEĐIMURJE – DUBRAVA   76:91   (21:24, 22:30, 14:19, 19:18)

Čakovec: Dvorana II.Osnovne škole. Gledatelja 300.
Suci: Peić, Holjevac, Blašković.

MEĐIMURJE: Jelenić, Pustić, M.Novak, Rusak, Krajačić 10, Poljak 2, Fodor 15, Klarić 22, Biševac 3, M.Novak 16, Ljoljić 8, Mat.Novak
DUBRAVA: Čubrić 3, Gazić 2, Samac, Mišić 27, Prgomet 17, N.Garma 5, Bašljan 11, Čolak 13, Vodopija, Oršanić 4, Kraljić, J.Garma 9

2 min – Vrlo slabo otvaranje Dubrave, dvije trice Fodora za 8:0 domaćina (TA Gnjidić)
3 min – Dva puta pogađa Prgomet, ušli su Mišić i Oršanić umjesto Čubrića i Bašljana
4 min – Čolak zabija bacanja i lavovi smanjuju na 8:6, TO domaćina
5.min – trica Prgometa za seriju 9:0 Dubrave
7.min – Domaćini uzvraćaju preko Ljoljića i Marija Novaka
8.min – Joško Garma zabija bacanja, tri trice Fodora
10.min – Trica Mišića, koševi Bašljana i Čubrića i Dubrava vodi 21:19
10.min – Prva četvrtina pripala je Dubravi 24:21 nakon trice Nikole Garme
11.min – Druga trica Mišića, a nakon toga i koš uz dodatno bacanje
13.min – Tri osobne Čubrića, ulazi Oršanić
13.min – Nikola Garma zabija zicer,dvije trice Klarića za domaćine, dva loša napada lavova
15.min – Treća trica Mišića, agresivni domaćini ulaze u bonus
16.min – Fodor s linije sl.bacanja poravnava
17.min – Odlična akcija Mišića i Joška Garme, Mišić zabija s linije sl.bacanja, J.Garma zabija tricu, TA Međimurje
18.min – Bašljan zabija za + 9, uzvraća Klarić, koraci Čubrića
19.min – Krajačić zabija bacanja, TO Dubrava
20.min – trica Prgometa,  Krajačić zabija opet dva bacanja, odlični Mišić razigrava J. Garmu
20.min – Trica Čolaka sa zvukom sirene za + 11 na poluvremenu
21.min – Gnjidić počinje sa Mišićem, Oršanićem, Samcom, Gazićem i Čolakom
22.min – Čolak zabija zicer za + 13 (56:43)
23.min – Sjajni Mišić nalazi Oršanića za + 15, a nakon toga i Gazića za +17
24.min – Klarić zabija koš faul, razigrao se Čolak, još jedna trica Mišića za + 19
25.min – Mišić vodi Dubravu prema pobjedi, Izlazi Mišić i dobiva pljesak publike
27.min –  Izlaskom Mišića igra Dubrave je pala, TO Dubrava
28.min – Domaćini promašuju bacanja, Bašljan zabija polaganje za 73:52
30.min –  Kraj treće četvrtine, prednost Dubrave 73:57
31.min – Vratio se Mišić, Bašljan zabija iz napadačkog skoka
33.min –  Odlični Bašljan drži dubravaše na prednosti iznad 18
34.min – Opet su lavovi pali u igri što koristi Klarić
35.min – Domaćini u bonusu, Prgomet zabija zicer, Mišić bacanja za + 14 na 5.min do kraja
36.min – Prgomet radi korake, Mario Novak zabija zicer za samo + 10, TO Dubrava na 4,10 do kraja
37.min – Klarić promašuje tricu, Prgomet zabija bacanja
38.min – Peta osobna Čubrića, Biševac zabija jedno, a Mišić oba za + 13 na 2,52 do kraja
39.min – Čolak i Oršanić potvrđuju pobjedu
40.min – Pobjeda Dubrave 91:76