Košarkaški klub Dubrava

Za vikend prvi turnir Mini košarke…

I ove godine održava se PH u mini košarci za kategorije U9 i U11. Prvi dio natjecanja igra se po regijama, a po dvije najbolje ekipe (momčadi) izboriti će nastup na Završnim turniru PH.

Natjecanje regije Centar biti će održano kroz tri turnira (vikenda) nakon kojih će biti poznati klubovi koji će igrati na završnici.

Prvi turnir održava se u subotu i nedjelju, 16.-17. ožujka u dvorani OŠ Kajzerica gdje će se natjecati šest (6) klubova u kategoriji djevojčica U11, trinaest (13) klubova u kategoriji dječaka U11 i devet (9) klubova u kategoriji djevojčice/dječaci U9.
Naš klub nastupiti će u obje kategorije.

Dječaci U11

Skupina A: Cedevita, Novi Zagreb Bosco, Otočac
Skupina B: Dubrava, Sisak, Zapad
Skupina C: Novi Zagreb, Karlovac, Črnomerec
Skupina D:  Rudeš, Glina, Pešća, Larus

Subota, 16.03.2019.

12.00 sati Cedevita – N. Zagreb Bosco
12.00 sati Zapad – Dubrava
12.00 sati Črnomerec – Novi Zagreb
12.45 sati Cedevita – Otočac
12.45 sati Dubrava – Sisak
12.45 sati Črnomerec – Karlovac
13.30 sati Novi Zagreb – Karlovac
13.30 sati Zapad – Sisak
13.30 sati N.Zagreb Bosco – Otočac
14.15 sati Rudeš – Glina
14.15 sati Pešća – Larus
15.00 sati Pešća – Rudeš
15.45 sati Rudeš – Larus
15.45 sati Glina – Pešća
16.30 sati Larus – Glina

Nedjelja, 17.03.2019.

9.00 sati 2.A – 2.B
9.00 sati 2.C – 2.D
9.00 sati 3. A – 3.B
10.30 sati 1.A – 1.B
10.30 sati 1.C – 1.D
10.30 sati 3.C – 3. D
11.15 sati za 5. mjesto pobjednik 2.A – 2.B – pobjednik 2. C – 2. D
11.15 sati za 7. mjesto poraženi 2.A – 2.B – poraženi 2. C – 2. D
11.15 sati za 11. mjesto poraženi 3.A – 3.B – poraženi 3. C – 3. D
12.00 sati za 1. mjesto pobjednik 1.A – 1.B – pobjednik 1. C – 1. D
12.00 sati za 3. mjesto poraženi 1.A – 1.B – poraženi 1. C – 1. D
12.00 sati za 9. mjesto pobjednik 3.A – 3.B – pobjednik 3. C – 3. D

Djevojčice/ Dječaci U9

Skupina A: Sisak djevojčice, Pešća, Novi Zagreb
Skupina B: Rudeš, Larus, Sisak dječaci
Skupina C: Dubrava, Cedevita, Črnomerec

Subota, 16.03.2019.

17.15 sati Sisak djevojčice – Pešća
17.15 sati Črnomerec – Dubrava
17.15 sati Larus – Sisak dječaci
18.00 sati Rudeš – Larus
18.00 sati Novi Zagreb – Sisak djevojčice
18.00 sati Cedevita – Dubrava
18.45 sati Novi Zagreb – Pešća
18.45 sati Črnomerec – Cedevita
18.45 sati Rudeš – Sisak dječaci

Nedjelja, 17.03.2019.

13.30 sati A1 – B1
13.30 sati A2 – B2
13.30 sati A3 – B3
14.15 sati A1 – C3
14.15 sati A2 – C2
14.15 sati A3 – C3
15.00 sati B1 – C1
15.00 sati B2 – C2
15.00 sati B3 – C3