Furnir nije uspio izboriti polufinale Supersport Kupa Krešimira Ćosića. Lavovi su poraženi od Šibenke 68:55. Dubravašima je pripalo prvo poluvrijeme gdje su nakon  druge trice Filipa Paponje u završnici prve četvrtine imali +9 (22:13). Identičnih +9 bilo je i sredinom druge četvrtine (34:25), a do odmora je Jacob Kakar vratio Šibenku u susret (34:31). Patrik Jambrović i Srđan Brocić su povukli Šibenku početkom treće četvrtine, a nakon što je Paponja vratio prednost Dubravašima (43:40) uslijedila je velika serija Šibenčana (17:1) koji su Furnir ostavili bez poena iz igre gotovo sedam minuta. Nakon (57:44) početkom posljednje četvrtine povratak Lavova najavio je Mateo Vidović koji je uz Mateja Bošnjaka vratio nadu (57:53), a sve dvojbe je riješio Pavao Paić za veliko slavlje Šibenke koja je uzvratila za domaći poraz od Furnira prije 17 dana u HT Premijer ligi.

Ne mogu se oteti dojmu da smo ovu utakmicu dobili u prvom poluvremenu. Prema načinu na koji smo igrali  i izgledali na terenu morali smo imati 10 poena razlike ili više. Možda je i do emocionalnog pražnjenja nakon što smo ušli u Ligu za prvaka, nedostajao nam je onaj ekstra motiv koji nas inače krasi cijelu sezonu. Ekipa nije bila mentalno spremna, mislili su vjerojatno da će to biti lagana utakmica. Previše je bilo zadržavanja lopte u rukama, prespori smo i pretromi bili, nismo mogli pogoditi otvorene šuteve i apsolutno zaslužena pobjeda Šibenke.“..kazao je trener Furnira Jeronimo Šarin, a Damir Milačić, trener Šibenke je naglasio  „Šibenka nije došla do polufinala Kupa od 2000. godine, a s obzirom da smo došli i među osam najboljih u Alpe Adria Cupu i četiri-pet kola prije kraja osigurali Ligu za prvaka, moram reći da smo presretni sa sezonom. Očekivao sam tešku utakmicu zbog prijašnjih utakmica i putovanja. Bilo je bitno oporaviti ekipu i uvjeriti ih da možemo pobijediti Furnir. Dobili smo ih obranom, nismo mogli igrati na poen više jer nam nedostaje svježine. Odlučili smo zaustaviti Hollingswortha s obzirom da sam na zadnjoj utakmici protiv Dinama procijenio da je on ključan. Čestitke mojim igračima i hvala dečkima koji su došli iz Šibenika, očekujem ih u petak u puno većem broju.“

Prvo ime susreta bio je sjajni Patrik Jambrović koji je za Šibenčane zabio 17 poena uz 13 skokova i 7 asistencija. Kakar je također dodao 17, a kod Furnira se double-double učinkom, po 10 poena i skokova, istaknuo Bošnjak, a Paponja i Taveion Hollingsworth su ubacili po 13 poena.

Pred Furnirom je sada pauza do 4.ožujka kada slijedi gostovanje kod Cibone u 21.kolu HT Premijer lige.